KONST / Litografier / Färglitografi 11587266
nr 1158 7266
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, 1980, signerad och numrerad 72/100, bladets mått: 55x46
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 januari 2018
kl 20:23:22
300 kr
350 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal